İstanbul Seo Uzmanı

İstanbul Seo kelimesinde 1. Sıradayız!
Kurumsal Seo İle İşinizi Büyütün!

İşletmelere Nasıl Yardımcı Oluyoruz? 

Aranma hacmi ve rekabetin yüksek olduğu yerel hizmetler, sağlık, enerji, endüstriyel ürünler, teknoloji, fotoğrafçılık ve mimarlık gibi birçok sektörde dijital pazarlama ve SEO stratejileri geliştirdik ve uyguladık.

 İşte bu kampanyalardan vaka analizlerinin bir seçimi.

Güneş Paneli Şirketi

Türkiye’de güneş paneli alanında hizmet veren bir şirket ile çalıştık ve SEO çalışmalarımız sonucunda sitenin aylık edindiği trafik 12 bin ziyaretçiye ulaştı.

  • Güneş paneli ülke çapında satış ve kurma hizmeti veren bir şirkettir. 
  • Dönüşümü yüksek ve karlı kelimeleri ilk öncelikle belirledik ve hedeflediğimiz bu kelimeler için site içerisinde özel sayfalar oluşturduk. Site içi SEO, backlink inşaası ve içerik pazarlaması ile performansımızı arttırdık.
  • SEO çalışmalarımızın sonrasında, site Google organik arama sonuçlarında aylık 12 bin ziyaretçiye ulaştı.
  • Çok yüksek aranma hacmi olan rekabetçi kelimelerde ilk sayfada 8 kelimede pozisyon kazandırdık.

Estetik Cerrah

Dönüşümü ve karı en yüksek 27 kelimede estetik cerrah sitesini Google arama motorunda 1.sıraya taşıdık ve ziyaretçi sayısı 6 kat arttı.

  • 3 milyon nüfusa sahip büyük bir şehirde hizmet veren bir estetik cerrah, SEO çalışmalarında yardımımızı istedi ve arama motorlarında web sitesinin görünürlüğünü arttırmak için bizimle anlaştı. Bir önceki çalıştığı SEO uzmanı, estetik cerrahın istediği sıralamaları arama motorlarında birçok kelimede sağlayamamıştı.
  • Burun estetiği, liposuction PRP tedavisi gibi rekabeti yüksek kelimelerde hizmet verdiği ilde hem Google haritalarda hem de ilk sayfada ilk üç sırada pozisyon kazandırdık.

Yerel Hizmet Veren Diş Hekimi

Yerel hizmet veren diş hekimi için yeni bir site oluşturduk ve 6 ayda günlük 125 tekil ziyaretçi elde ettik. 

  • Lokal hizmet veren bir diş hekimi yeni bir domain satın aldı, web sitesini kurduk ve SEO danışmanlığı hizmetini başlattık.
  • SEO çalışmalarımızı 2016 Mayıs ayından 2017 Ocak ayına kadar 10 ay sürdürdük. Bu 8 aylık dönem boyunca günlük ziyaretçi sayısını 125’e çıkardık. 2017 Şubat’tan bu yana SEO çalışmalarımızı durdurmuş olsakta günlük trafik sabit kalmıştır.
  • Çok rekabetçi 5 kelimede Google arama motorunda birinci sırada pozisyon kazandık.
  • We have ranked 5 words in the #1 position for very competitive words
İstanbul SEO ile Google'da İlk Sayfaya Yükselin ve Müşterilerinizi Rakiplerinize Kaptırmayın! 

Şimdi Başla!